Автобусные туры по Украине

1 комментарий к “Автобусные туры по Украине”

 1. Надежда

  Доброго дня!

  Ми є новим туроператором в м.Берегово, працюємо з 2016 року, основним напрямком нашої роботи є розробка групових та індивідуальних турів по Угорщині, а саме лікувальних, відпочинкових та екскурсійних- шоп турів.

  Працюємо в усіх напрямках Угорщини, а також розробляємо різного типу тури в сусідні країни, Польща, Румунія, Словаччина, Італія, Греція, Болгарія і т.д.

  Ми пропонуємо Вам співпрацю, в розробці одноденних турів, а також турів вихідного дня, як індивідуальних так групових, а саме тури на Закарпаття з одноденним виїздом в Угорщину, до прикладу Будапешт екскурсійний, або Мішкольц Тапольца термальні купальні в поєднанні з екскурсією в Егері, екскурсійний тур в Дебрецен в поєднанні з термальними водами Хайдусобосло, ближні міста Ніредьгаза,Мішкольц і т.д. за бажаннями Ваших туристів.

  В нас Ви можете замовити, як і повну організацію туру на Закарпаття в поєднанні з Угорщиною, так і лише одноденний(двохденний і більше) виїзд за межі України.

  Ми маємо змогу допомогти з поселенням в Берегівському районі, так як маємо велику базу як і готельну так і садиби зеленого туризму зі зручностями в кожному номері.

  Ми можемо організувати тур в будь-яку точку Угорщини, маємо свої бази готелів та апартаментів по всій Угрощині.

  Розраховуємо тури під Ваш запит та під кількість туристів.

  Якщо Вас зацікавила наша пропозиція чекаємо на Вашу відповідь.

  З надією на співпрацю Туроператор Капітан Фукс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *